Kvalita made in Austria

Firma Schlotterer je největší výrobce vnějšího stínění v Rakousku. V městečku Adnet nedaleko Salcburku vyrábí více než 430 zaměstnaců prvky ochrany před sluncem a před hmyzem v několika tisících variantách a ve více než 200 barvách. Produktová paleta zahrnuje rolety, žaluzie a sítě proti hmyzu. Všechny výrobky jsou vyvinuty přímo firmou Schlotterer. 

Kvalita

Výrobky Schlotterer jsou známé kvalitou použitých materiálu i zpracování. Schránky rolety jsou vyrobeny z taženého hliníku o síle 2 mm, přičemž spousta výrobců používá ohýbaný hliník 0,8 mm. Lakování je práškové v provedení vysoce odolném povětrnosti. Taková povrchová úprava přispívá k vysoké stálobarevnosti produktů (ve Florida testu 3 roky oproti 1 roku u barev v běžné fasádní kvalitě). Lamely jsou opatřeny lakování s UV ochranou, které přispívá i ke snadnějšímu čištění. Standardně používané žaluziové motory od firmy Elero jsou vybaveny funkcí SOFT s tlumeným dojezdem a pozvolným rozjezdem. Samozřejmostí je ochrana při zamrznutí pancíře nebo překážce v cestě rolety u motorů Roltop. Vedle pohonů Elero je na přání možné dodat stínění také s motory Geiger nebo Somfy, a to jak s ovládáním pomocí prodrátovaného přepínače, tak i s ovládáním radiovým. Jeho velkou výhodou je velká variabilita ovládacích prvků, vytváření skupin, snadná rozšiřitelnost, napojení na senzory větru a světla. Všechny výrobky je také možné propojit s více systémy inteligentních domácností (Loxone, evolHome...).

Inovace

Inovace, jako jsou například Blinos Rollo, lamely řídicí světlo RETROLux nebo žaluzie typu A pro upevnění na fasádu vyvinul vlastní výzkumné a vývojové oddělení. Při vývoji se firma spoléhá také na externí spolupracující odborníky. Tak mohla být lamela řídicí světlo vyvinuta ve spolupráci s renomovaným frakfurtských architektem a projektantem osvětlení Dr. Ing. Helmutem Kösterem. Blinos Rollo je produktem Start-Up projektu podnikatelů z Wiener Neustadtu. 

Inteligentní ochrana před sluncem = aktivní ochrana klimatu

Inteligentní systémy protisluneční ochrany Schlotterer slouží také ke snížení spotřeby energie při chlazení místností v létě, topení v zimě a osvětlení po celý rok.

Schlotterer produkty patří ke špičce ve svém oboru a my jsme rádi, že vám je můžeme nabídnout jako teprve třetí obchodní partner v České republice.

UMSHAUS s.r.o.
Budějovická 121
381 01 Český Krumlov
Česká republika

Telefon: +420 608 264 478
email: info@umshaus.cz
web: www.kvalitnistineni.cz
web2: www.umshaus.cz

Schlotterer Sonnenschutz Systeme GmbH
Seefeldmühle 67b
5421 Adnet
Rakousko

Telefon: +43 (0)6245 855 91 100
email: office@schlotterer.at
web: www.schlotterer.at