Vsaďte na odbornost

Nabízíme služby v oblasti otvorových výplní od poradenství, přes prodej až po montáž a servis. Vsadili jsme na kvalitu a proto jsme si za naše obchodní partnery vybrali firmu Schlotterer v oblasti stínicí techniky, okna Internorm a parapety Helopal. Veškerá produkce je od rakouských jedniček ve svém oboru. V roce 2017 jsme se stali nejúspěšnějším partnerem firmy Schlotterer za první rok spolupráce. Kvalitu do Vašich staveb chceme přinášet i nadále. Vždyť nestavíte jen dům, budujete svůj domov.

Přestože jsme mladá firma, zkušenosti nám nechybí. Je za námi osmiletá praxe přímo u evropské jedničky ve výrobě oken firmy Internorm a dvouletá u jednoho z předních výrobců střešních oken firmy Roto. Naše montážní skupina se věnuje montáži oken a stínění už více než 17 let. Všichni se účastníme celé řady produktových, servisních i montážních školení a seminářů, pořádaných mimo jiné firmami Internorm, Schlotterer, Somfy, ČK LOP aj. Jsme držiteli prestižního ocenění Diplomovaný montážní specialista uděleným firmou Internorm ve Vídni.

Našim zákazníků vždy nabízíme něco navíc. Ať už je to nástěnný ovladač k radiově ovládaným roletám a žaluziím zdarma, nebo zvýhodněné ceny při současném objednání stínění s okny nebo parapety. Ve spolupráci s našimi dodavateli připravujeme během celého roku různé prodejní akce. Především ale poskytujeme skutečně odborné poradenství, kvalitní montáž i pozáruční servis. Péče o zákazníka u nás objednáním nekončí. 

Firmu chceme vést moderně s maximální orientací na potřeby zákazníka tak, jak je to běžné v Rakousku nebo Německu. Tedy na trzích, kde má Internorm, Schlotterer i Helopal dominantní postavení a jsou chápáni jako synonymum kvality, spolehlivosti a inovací.

Naše služby:

  • dodávka a montáž oken Internorm
  • dodávka a montáž stínicí techniky a sítí proti hmyzu Internorm a Schlotterer
  • dodávka a montáž parapetů Helopal
  • servis dodávaných výrobků
  • poradenská činnost v oblasti výběru oken a dveří
  • poradenská činnost v oblasti montáží oken a dveří

Více o námi nabízených produktech se můžete dozvědět na www.umshaus.cz


UMSHAUS s.r.o.
Budějovická 121
381 01 Český Krumlov
Česká republika

Telefon: +420 608 264 478
email: info@umshaus.cz
web: www.kvalitnistineni.cz
web2: www.umshaus.cz

Schlotterer Sonnenschutz Systeme GmbH
Seefeldmühle 67b
5421 Adnet
Rakousko

Telefon: +43 (0)6245 855 91 100
email: office@schlotterer.at
web: www.schlotterer.at